• Zajęcia wspomagające - informacja dla rodziców uczniów klas IV - VIII

• 07.06.2021 14:52
      • DRODZY RODZICE!
        W związku z Rozporządzeniem MEiN z dnia 28 maja 2021 r. (Dz. U. z 2021 r. poz.983) oraz w związku z powrotem do nauki stacjonarnej - w przyszłym roku szkolnym będą organizowane zajęcia wspomagające uczniów w opanowaniu i utrwaleniu wiadomości i umiejętności z wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego:
        j. polski,
        matematyka,
        j. angielski
        Zajęcia będą odbywać się w okresie od 2 września 2021 r. do 22 grudnia 2021 r. w formie stacjonarnej. Udział w zajęciach wspomagających jest bezpłatny i dobrowolny.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem Państwa dzieci w tych zajęciach – proszę o złożenie deklaracji udziału.

Deklaracje mogą być składane do Wychowawcy klasy do 15 czerwca 2021 r.
        w formie papierowej – podać dziecku
        w formie elektronicznej – za pośrednictwem dziennika elektronicznego VULCAN

O powstaniu grupy decydować będzie jej liczebność (min. 10 uczniów).

Jeśli widzą Państwo konieczność utworzenia zajęć z innych (niż wyżej wymienione) przedmiotów – proszę wpisać je w deklaracji; jeśli powstanie grupa – utworzymy takie zajęcia.

Życzę zdrowia,
        Gabriela Zdunek-Gajda
        dyrektor

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DEKLARACJA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH WSPOMAGAJĄCYCH

Deklaruję uczestnictwo mojego dziecka ___________________________________ ucznia obecnej klasy ______ w zajęciach wspomagających uczniów w opanowaniu i utrwaleniu wiadomości i umiejętności z przedmiotów:

planowanych do realizacji od 2 września 2021 r. do 22 grudnia 2021 r.

data i podpis Rodzica

Załącznik: DEKLARACJA.pdf