• ,,Historia pewnej znajomości"- Dzień Rodziny w klasie 1a

• 19.06.2024 11:00
      • W dniu 13.06.2024r. odbył się wyjątkowy Dzień Rodziny w klasie 1, który zgromadził uczniów i ich rodziców na terenie naszej szkoły. Wszyscy przybyli na tę uroczystość pełni entuzjazmu i gotowi do wspólnej zabawy. Uczniowie rozpoczęli występem artystycznym pt,, Historia pewnej znajomości", który obejmował różnorodne piosenki i tańce. Dzieci były pełne radości i zadowolenia, co można było dostrzec na ich uśmiechniętych twarzach. Rodzice z dumą obserwowali swoje pociechy, nagradzając je gromkimi brawami. W drugiej części spotkania do wspólnej zabawy dołączyli Rodzice, którzy aktywnie uczestniczyli w zabawach. Razem z uczniami tańczyli w rytm wesołej muzyki , śpiewali znane piosenki oraz brali udział w zabawie . Atmosfera była pełna śmiechu i radości. Jednym z najważniejszych momentów było wręczenie przez uczniów certyfikatów dla swoich rodziców. Każde dziecko miało możliwość uhonorowania swojej mamy i taty tytułem ,, Najlepszej Mamy" i ,, Najlepszego Taty na świecie" Był to wzruszający moment, który na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i rodziców. Dzień Rodziny okazał się być niezapomnianym wydarzeniem, które przyniosło wiele pozytywnych emocji i umocniło więzi rodzinne oraz społeczność klasową.