• Pożegnanie Przedszkolaków 2023/2024 - Grupa "Sowy"

• 20.06.2024 13:52
      • Przedszkolaki z grupy "Sowy" zakończyły swoją przygodę z przedszkolem. Ostatni dzień był pełen radości i wzruszeń. Rozpoczęliśmy go wizytą w pizzerii, gdzie dzieci z apetytem zjadły pyszną pizzę, świętując swoje ostatnie chwile w przedszkolnych murach.

Popołudnie spędziliśmy wspólnie z rodzicami na uroczystym pożegnaniu. Dzieci rozpoczęły tę wyjątkową okazję pięknym polonezem, wykonanym z niezwykłą precyzją i gracją. Następnie miała miejsce część artystyczna, podczas której przedszkolaki zaśpiewały piosenki, otrzymały pamiątkowe dyplomy, poduszki oraz słodycze.

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie, które na długo pozostanie w naszych sercach jako piękne wspomnienie wspólnie spędzonego czasu.

Dziękujemy dzieciom za ich zaangażowanie i radość, którą wnosiły do naszego przedszkola każdego dnia. Życzymy im samych sukcesów na nowej drodze edukacyjnej!