• Pożegnanie klasy trzeciej

• 20.06.2024 15:06
      • Po trzech latach nauki, uczniowie klasy trzeciej pożegnali swoją wychowawczynię, klasę oraz kolegów, przechodząc tym samym do drugiego etapu edukacyjnego. Z tej okazji zorganizowano pożegnanie dla rodziców. W ramach uroczystości, uczniowie zaprezentowali piosenki, wiersze, skecze oraz inne materiały artystyczne. Wspólnie z rodzicami zaśpiewali piosenki, a ze strony rodziców pojawiło się podziękowanie dla wychowawczyni – była to miła niespodzianka.

Kolejnym ważnym momentem było pożegnanie młodszych kolegów z klas 1 i 2. Uczniowie klasy trzeciej zaprezentowali swój program artystyczny, zakończony piosenką napisaną przez nich samych, opowiadającą o każdym uczniu w klasie. Na zakończenie zostali uroczyście pożegnani przez młodsze klasy, otrzymując pamiątkowe koniczynki na szczęście oraz dyplomy za zakończenie edukacji informatycznej.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wychowawczyni , rodziców oraz wszystkich nauczycieli, którzy pracowali z klasą trzecią przez te trzy lata.
        Uczniom klasy 3a życzymy im samych sukcesów na nowej drodze edukacyjnej!

Galerie z obu spotkań: