• Laureatki miejskiego Konkursu Junior Przedsiębiorczości !!!!

• 11.06.2021 11:52
      • 7 czerwca w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle odbyło się rozstrzygnięcie pierwszej edycji Konkursu „Junior Przedsiębiorczości”. Ryszard Pabian, burmistrz Jasła wraz z Małgorzatą Adamską-Chmiel, zastępcą burmistrza a zarazem przewodniczącą komisji konkursowej, wręczyli zwycięzcom nagrody.

Konkurs skierowany był do uczniów klas VI-VIII miejskich szkół podstawowych, a jego celem było pobudzenie wyobraźni i rozwijanie umiejętności do przekształcania kreatywnych pomysłów w przedsiębiorcze działania.

Do projektu przystąpiło pięć jasielskich szkół podstawowych:

1. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta w Jaśle;
        2. Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej;
        3. Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle (Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle);
        4. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle (Szkoła Podstawowa nr 6 w Jaśle);
        5. Zespół Szkół Miejskich nr 5 w Jaśle (Szkoła Podstawowa nr 8 im. Ks. Stanisława Konarskiego).

Po najwyższą nagrodę sięgnęły uczennice klasy 8 naszej szkoły:

GRAŻYNA SCHABIŃSKA –  ZSM 1 – tytuł pracy: ,,Bąbel mania’’- produkty drogeryjne;

Wyróżnienie otrzymała:

EWA WARCHOŁ ZSM 1 – tytuł pracy: Przetwórstwo „Pommier”;

Jestesmy z Was bardzo dumni!!!!!

Więcej informacji:  https://um.jaslo.pl/pl/znamy-juniorow-przedsiebiorczosci/

Gratulujemy!