• Nasza biblioteka

• Bibliotekarz: mgr Anna Szwarnowiecka

Biblioteka szkolna zajmuje pomieszczenie na parterze szkoły. Jest to: wypożyczalnia i czytelnia łącznie z centrum multimedialnym należącym do  ZSM nr 1 w Jaśle. Księgozbiór wynosi ogółem ponad 3 tysięcy pozycji. Oprócz książek na zbiory biblioteczne składają się także inne materiały, np. kasety audio, płyty CD.

Prenumerujemy czasopisma dla nauczycieli i uczniów. W czytelni znajduje się bogaty księgozbiór podręczny, z którego zainteresowani korzystają na miejscu. Tutaj też znajduje się pracownia multimedialna z trzema stanowiskami komputerowymi. Mogą z nich korzystać uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji szkoły i rodzice.

Odwiedzający bibliotekę mogą korzystać w celach dydaktycznych z sieci Internet, programów multimedialnych i edukacyjnych. Ze zbiorów bibliotecznych korzystają uczniowie, pracownicy szkoły, a także rodzice.

Godziny pracy biblioteki:

Poniedziałek 11.00-13.00