• I miejsce szkolnego zespołu ligowego!

• 22.06.2017 18:46
        •  Zespół ligowy pod opieką pani Katarzyny Borowiec zajął I miejsce w kategorii matematyczno-przyrodniczej.
          Nasi ligowicze: Hubert Matiaszewski,  Xavier Bujak  i Wiktor Guzowski otrzymali nagrody za projekt badawczy: "Jak zostać milionerem? "
          Sukces jest tym większy, że jest to juz trzecie z kolei I miejsce zespołu ligowego w kategorii matematyczno-przyrodniczej prowadzonego przez pania Kasię.
          Gratulujemy zwycięstwa!!!!
          Galeria zdjęc z rozdania nagród: https://goo.gl/photos/5zxwL8AgkMuHfeDr6

• II miejsce przedszkolnego zespołu ligowego!!!

• 22.06.2017 18:25
        • Gratulacje dla naszego przedszkolnego zespołu ligowego, który zdobył II miejsce w kategorii przedszkoli w Jasielskiej Lidze Naukowej z Lotosem.
          Brawo dla opiekuna pani Agnieszki Twaróg i dla Oli,Toli i Igora !
          Jesteśmy z Was bardzo bardzo dumni!

• "Zbiórka zużytych baterii" w przedszkolu.

• 16.06.2017 18:28
        • "Zbiórka zużytych baterii" - już XIX edycja
          „Musimy dbać o środowisko ekologiczne,
          ponieważ ono stanowi część nas,
          a my jesteśmy jego częścią”.
          (H. Skolimowski)
          Ta akcja edukacyjna przyczynia się do zdobywania właściwych nawyków dotyczących środowiska naturalnego. Kształtowanie świadomości ekologicznej od najmłodszych lat wpłynie na właściwą postawę, przekonania oraz na poczucie odpowiedzialności za nasz świat.
          Nasze przedszkolaki również wzięły udział w konkursie by tym samym chronić środowisko przed zaśmiecaniem odpadami niebezpiecznymi jakimi są baterie.
          Wspólnymi siłami udało się nam zebrać 7135 sztuk zużytych baterii.
          Najwięcej zebrali:
          Lena Czarnecka -1816
          Maja Śliwecka - 1114
          Maciej Mitrut - 979
          Za zaangażowanie otrzymali dyplomy i nagrody od Urzędu Miasta. Zwycięzcom gratulujemy.
        • Międzynarodowe Mistrzostwa Jasła w Pływaniu 2017

• 16.06.2017 18:23
        • 9 czerwca nasz uczeń kl. IVa - Hubert Matiaszewski, wziął udział w Międzynarodowych Mistrzowstwach Jasła w pływaniu i zajął wysokie 4 miejsce w kategorii chłopców (rocznik do 206) w styl dowolnym na 250 m z czasem 19.88.
          Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów!