• 2 stycznia -  dzień wolny od zajęć dydaktycznych
        • 2 stycznia - dzień wolny od zajęć dydaktycznych

• 29.12.2023 09:47
        • Uprzejmie informuję, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2023/2024 dzień: 2 stycznia (wtorek)  jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

W tym dniu  świetlica szkolna będzie dostępna dla potrzebujących uczniów uczęszczających na świetlice w godzinach jej pracy. W związku z tym proszę rodziców, których dzieci wymagają objęcia opieką  w dniu wolnym od zajęć dydaktycznych o przekazanie tej informacji  wychowawcy poprzez dziennik elektroniczny.
        • Zapisy na świetlice i obiady.

• 01.09.2023 11:33
        • Uprzejmie informujemy o możliwości zapisu dzieci do świetlicy szkolnej oraz na obiady w roku szkolnym 2023/2024.
          Rodziców prosimy o dokładne wypełnienie kart zgłoszenia, które są dostępne do pobrania ze strony internetowej szkoły w zakładce:

Karty zgłoszenia na świetlicę lub obiady należy wydrukować, podpisać i złożyć do sekretariatu w dniu 04.09.2023.
        • 9 czerwca - dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

• 07.06.2023 11:10
        • Dyrektor ZSM nr 1 informuje, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego w naszej szkole dzień 09.06.20223 (piatek)  jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych
          (zgodnie z § 5.1 Rozporządzenia MEN z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego – Dz. U. z 2017 r. poz. 1603 z późn. zm.)

W tych dniach w szkole nie odbywają się zajęcia dydaktyczne. Dla uczniów wymagających opieki zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Potrzebę opieki proszę zgłosić opiekunom świetlicy bądź wychowawcy.

• Koncert w Państwowej Szkole Muzycznej

• 23.05.2023 09:59
        • 12 maja uczniowie klas I - III wybrali się do Państwowej Szkoły Muzycznej w Jaśle. Uczniowie wzięli udział w koncercie, którego wykonawcami byli uczniowie szkoły. Młodzi artyści  zaprezentowali się rewelacyjnie wydobywając z instrumentów wspaniałą muzykę. Celem wycieczki było rozwijanie zainteresowań muzycznych oraz wzbogacenie wiedzy na temat różnorodnych instrumentów. Nasi uczniowie mieli okazję poznać instrumenty strunowe (altówka, wiolonczela, kontrabas, gitara,fortepian) i dęte (trąbka, puzon, klarnet, obój, saksofon, flet).  Wszyscy z wielkim zainteresowaniem wysłuchali różnorodnych utworów, bili brawa i słuchali ciekawych opowieści prowadzącej koncert- pani dyrektor. Być może część z nich zechce zaprzyjaźnić się z muzyką na poważnie.
        •  Piłkarskie zmagania XXVII Mistrzostw LSO w piłce nożnej
        • Piłkarskie zmagania XXVII Mistrzostw LSO w piłce nożnej

• 21.02.2023 09:56
        • 18 lutego 2023 r. w Rzeszowie odbył się finał Diecezjalny XXVII Mistrzostw LSO w piłce nożnej o Puchar Biskupa Jana Wątroby. W rozgrywkach wzięło udział 21 drużyn z Diecezji Rzeszowskiej. Uczniowie z naszej szkoły, po losowaniu trafili do Grupy E, w której znalazły się także drużyny z par. pw. Opatrzności Bożej w Rzeszowie oraz z par. pw. św. Marcina w Szebniach.
          W pierwszym pojedynku przegrali z drużyną z Rzeszowa (1:2). W drugim meczu pokonali drużynę z Szebnii (1:0), jednak to zwycięstwo nie pozwoliło wyjść z grupy i przejść do dalszych rozgrywek.
          Na listę strzelców w turnieju wpisali się: Adam Jandura oraz Szymon Kotulak - gratulujemy!