• Rekrutacja do kl. I - 2024/25

• 4 marca rozpoczynamy rekrutację do klas pierwszych miejskich szkół podstawowych. Trwać będzie ona do 25 marca br., przy czym zapisy odbywają się wyłącznie w formie elektronicznej.

Na terenie Jasła znajduje się dziewięć miejskich szkół podstawowych. Są to:

• Szkoła Podstawowa nr 1, ul. P. Skargi 10
          • Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Czackiego 2
          • Szkoła Podstawowa nr 4, ul. W. Pola 9
          • Szkoła Podstawowa nr 7, ul. św. Jana z Dukli 64
          • Szkoła Podstawowa nr 6 w ZSM nr 1, ul. Rafineryjna 3 a
          • Szkoła Podstawowa nr 11 w ZSM nr 2, ul. Mickiewicza 108
          • Szkoła Podstawowa nr 12 w ZSM nr 3, ul. Szkolna 38
          • Szkoła Podstawowa nr 8 w ZSM nr 5, ul. Sobniowska 58
          • Szkoła Podstawowa nr 10 w ZSM nr 6, ul. Lwowska 36

Zapisu będzie można dokonać osobiście w sekretariacie szkoły lub poprzez stronę internetową https://nabor.pcss.pl/jaslo Formularze dostępne będą na stronie internetowej od 4 marca.

Ważne informacje:

• Dzieci zamieszkałe na terenie Jasła mają pierwszeństwo przyjęcia do pierwszej klasy swojej szkoły obwodowej.
          • Rodzic wybierając dla dziecka szkołę obwodową musi wypełnić zgłoszenie, a następnie wydrukować go i złożyć w szkole obwodowej.
          • Jeżeli rodzic nie chce zapisać dziecka do szkoły obwodowej, ma możliwość rekrutacji do trzech innych, wybranych przez siebie placówek. W tym przypadku rodzic musi  wypełnić wniosek oraz złożyć go w szkole pierwszego wyboru.