• Dzień Mamy i Taty u Biedronek i Plastusiów

A dla taty najpiękniejsza ,

Bądź nam zawsze droga Mamo

Tak wspaniałą i kochaną”

W maju w naszym przedszkolu odbyło się radosne spotkanie Dzieci i Rodziców. Wszystkie dzieci z bijącym sercem i wypiekami na twarzy recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Licznie przybyli Rodzice z podziwem i wzruszeniem oklaskiwali swe pociechy. Do ciepłych życzeń dołączyła się również Dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle - Gabriela Zdunek-Gajda.

Galeria: Dzień mamy i taty w przedszkolu

• Majówka na Kwiatowej!

• 27.05.2019 14:32
        • W dniu dzisiejszym Biedronki i Plastusie wzięły udział w "Majówce na Kwiatowej" zorganizowanej przez Urząd Miasta Jasła i Jasielskie Stowarzyszenie Lotnicze IKAR.
           Atrakcje dla dzieci były wspaniałe: dmuchańce, malowanie twarzy, jazda konna, prezentacje samochodów służb ratowniczych, zabawy i atrakcje w miasteczku Straży Miejskiej a także zabawy z DJem.
          Pogoda dopisała a dzieci wrócił uśmiechnięte i szczęśliwe do przedszkola.

Bardzo kolorowa galeria: Majówka na Kwiatowej

Bardzo dziękujemy za wspaniałą Majówkę!!!
        • Olimpiada sportowa przedszkolaków

• 20.05.2019 13:28
        • Dzieci z grup "Plastusie" i "Biedronki" wzięły udział w Miedzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej "Bieg po zdrowie". Jej celem jest kształtowanie u dzieci zachowań prozdrowotnych, wzmacnianie wiary dzieci we własne siły, oraz osiągnięcie integracji społecznej między przedszkolami z różnych przedszkoli.
          Gratulujemy naszym małym sportowcom zwinnosci, szybkości, ducha walki oraz umiejętności pracy w zespole. Gratulacje należą się również dzieciom, które dzielnie k ibicowaly swoim koleżankom i kolegom.
          "Bo sportowcy są silni i zdrowi
          Bo sportowcy są zawsze gotowi
          Do biegu, do skoku, do gry
          W sporcie nasz siła tkwi."
          Galeria: Olimpiada sportowa przedszkolaków