• Po raz czwarty z rzędu I miejsce w kategorii matematyczno-przyrodniczej s

• 18.06.2018 19:11
        • Po raz czwarty z rzędu zespół ligowy pod opieką pani Katarzyny Borowiec zdobył I miejsce w kategorii matematyczno-przyrodniczej szkół podstawowych w Jasielskiej Lidze Naukowej z Lotosem.
          Tym razem ligowicze: Gabrysia Garbacik, Natalia Najbar i Dawid Wojnarowicz próbowali odpowiedzieć na ważne i często nurtujące nas wszystkich pytanie: "Gdzie mieszka, ile waże oraz ile kosztuje szczęście - czyli jak stać się szczęśliwym człowiekiem?".
          Prezentację swoich wyników a także swoich umiejetności zespół pokazał podczas  Gali rozdania nagród JLN w jasielskim Domu Kultury.
          Jestesmy z Was bardzo dumni!
          Dla nas wszystkich, a także wielu uczestników Gali byliście Mistrzami!

Galeria: Gala JLN z Lotosem

• III miejsce w XX edycji konkursu “Zbiórka zużytych baterii”

• 18.06.2018 18:29
        • Nasza szkoła zajęła III miejsce w XX edycji konkursu “Zbiórka zużytych baterii” w kategorii “Szkoły podstawowe, gimnazja i zespoły szkół”. Zebraliśmy ponad 180 kg zużytych baterii (9758 sztuk)! W zbiórce wyróżnili się:

I miejsce - Weronika Różycka kl. I b

II miejsce - Patrycja Musiał kl. I a

III miejsce - Marek Putlak kl. IV b

Gratulujemy! Wręczenie nagród odbyło się 14 czerwca 2018 r. w Kinie “Syrena”.  Po podsumowaniu wyników, uczestnicy zaproszeni zostali na projekcję filmu animowanego.

Pamiętajmy - zużyte baterie to odpady niebezpieczne. Nie wolno wyrzucać ich do kontenerów przeznaczonych na odpady komunalne.

Zapraszamy do następnej edycji konkursu!

• Kolejny sukces Dawida!

• 14.06.2018 14:40
        • Podczas tegorocznych obchodów odpustu ku czci św. Antoniego z Padwy, patrona naszego miasta odbył się finał konkursu piosenki religijnej „Radosny chrześcijanin” .
          Dawid Wojnarowicz zajął I miejsce.
          Jesteśmy z Niego bardzo dumni!

• Aż trzy II miejsca w międzynarodowym konkursie plastycznym!

• 05.06.2018 10:48
        • Ogromny sukces  naszych uczennic!

aż trzy uczennice naszej szkoły zdobyły wysokie nagrody.

II miejsce LAURA IOSSA   w kategorii 5-8 lat

II miejsce JULIA GORCZYCA w kategorii 9-12 lat

II miejsca NATALIA NAJBAR w kategorii 13-16 lat

GRATULUJEMY z Z CAŁEGO SERCA!

Galeria: Prace konkursowe