• III miejsce w XX edycji konkursu “Zbiórka zużytych baterii”

• 18.06.2018 18:29
      • Nasza szkoła zajęła III miejsce w XX edycji konkursu “Zbiórka zużytych baterii” w kategorii “Szkoły podstawowe, gimnazja i zespoły szkół”. Zebraliśmy ponad 180 kg zużytych baterii (9758 sztuk)! W zbiórce wyróżnili się:

I miejsce - Weronika Różycka kl. I b

II miejsce - Patrycja Musiał kl. I a

III miejsce - Marek Putlak kl. IV b

Gratulujemy! Wręczenie nagród odbyło się 14 czerwca 2018 r. w Kinie “Syrena”.  Po podsumowaniu wyników, uczestnicy zaproszeni zostali na projekcję filmu animowanego.

Pamiętajmy - zużyte baterie to odpady niebezpieczne. Nie wolno wyrzucać ich do kontenerów przeznaczonych na odpady komunalne.

Zapraszamy do następnej edycji konkursu!